Vážky z cibulákových střepů

Jste milovníci tradičního českého cibuláku? Pak jste objevili dekoraci vyrobenou právě pro vás. Jedná se o vitráž tvořenou tiffany technikou, kdy jsme vdechli nový život rozbitému porcelánu. Použili jsme cibulákové střepy ve spojení s modrým sklem a vytvořili tuto působivou vitráž. 

Skladem (1 ks)
Kód: 425
1 800 Kč
Kategorie: Vitráže z cibulákových střepů
Rozměr: 41x25 cm
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 1000 Kč. Nevztahuje se k digitálním produktům jako jsou dárkové poukazy.

Zahalte svůj prostor do pohádkové atmosféry s naší závěsnou vitráží "Modrý Sen". Každý kousek je výsledkem precizní tiffany techniky, spojující cibulákové střepy a zářivé modré sklo, které rozjasní váš interiér. Lístečky a květinové motivy dodávají unikátní šarm, zatímco bílé a modré korálky přinášejí živou harmonii. Každý detail je pečlivě vybrán a umístěn, aby vytvořil magický průlet fantazie přímo ve vašem domě. Přineste do svého prostoru kousek uměleckého lesku s naší vitráží "Modrý Sen" a zažijte, jak se váš domov promění v oázu klidu a krásy.

Vitráže tiffany - zabýváme se výrobou vitráží tiffany technikou a tvorbou klasických i picassiette mozaiek. V našem portfoliu naleznete jak drobné vitrážky, tak tvoříme i stolní nebo podlahové lampy. V oblasti mozaiek se věnujeme především výrobě dekoračních obrazů, podnosů a stolků. Pořádáme kurzy tiffany techniky a tvorby mozaiky. Více informací o firmě naleznete na našich webových stránkách www.vitrazetiffany.cz

Zpět do obchodu