Ptáci

Vítejte v kategorii vitráží tvořených tiffany technikou v podobě okouzlujících ptačích motivů! Každá vitráž je ručně vytvořena s precizností a láskou, aby zachytila půvab a jemnost ptáků. Naše ptačí vitráže v tiffany technice spojují umělecký talent s tradičním řemeslem, což vytváří jedinečná umělecká díla pro vaše prostředí. Oživte svůj domov tímto nádherným ztvárněním ptáků, které dodá interiéru osobitý nádech a krásu. 

Velmi často máme jednotlivé vitráže v různých barevných variantách, proto rozklikněte produkt a zde naleznete další barvičky.

Všechny naše vitráže si můžete objednat i v jiných barvách.

Objednávky řešte přímo na emailu: info(zavináč)vitrazetiffany.cz

Cena

8001800
18001800
Sýkorka vitrazetiffany
Sýkorka
Skladem (1 ks)
800 Kč

Drobná vitráž tvořená tiffany technikou v podobě barevné sýkorky, která od vás neodlétá, ale stále vám rozjasňuje váš den. 

Kód: 428
Sýkorka z cibulákových střepů
800 Kč

Zachyťte kouzlo naší vitráže tvořené tiffany technikou: půvabná sýkorka z cibulákových střepů a modrého skla. Každý detail je s precizností ručně vytvořen, zvýrazňující...

Kód: 174
Sýkorka z cibulákových střepů
1 800 Kč

Zachyťte kouzlo naší vitráže tvořené tiffany technikou: půvabná sýkorka z cibulákových střepů a modrého skla, která je zavěšena na drátu a dozdobena lístky z cibulákových...

Kód: 63
3 položek celkem
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 1000 Kč. Nevztahuje se k digitálním produktům jako jsou dárkové poukazy.
Zpět do obchodu