Náhrdelníky

Přivítejte zářivý luxus s naší kolekcí náhrdelníků z říčních perel. Každý šperk je mistrovsky vytvořen, aby zdůraznil vaši krásu. Přírodní lesk perel se snoubí s designem, který oslní. Dopřejte si s námi eleganci a šarm. 

Cena

490790
1490790
Náhrdelník s říční perlou
490 Kč

Zazářete v tomto náhrdelníku s jemně růžovou říční perlou. Jemná perla kontrastuje s elegantním řetízkem z chirurgické oceli. Výjimečná krása pro každou příležitost.

Kód: 132
Náhrdelník lanko s říční perlou a korálem (2)
520 Kč

Krásný minimalistický náhrdelník, který vás bezpečně odliší od okolí. Jedinečný náhrdelník v podobě tenkého lanka s přívěskem z říční perly a korálu. Buďte vidět. 

Kód: 141
Náhrdelník z říčních perel šedý
570 Kč

Zářivý náhrdelník z říčních perel na šňůrkách. Magnetické zapínání pro pohodlné nošení. Prožijte přirozenou krásu perel s lehkostí a elegancí. Zaujměte svým šarmem.

Kód: 120/SED
Náhrdelník s barokní říční perlou
590 Kč

Zazářete v tomto náhrdelníku s úžasnou barokní říční perlou. Unikátní tvar a lesk perly kontrastují s elegantním řetízkem z chirurgické oceli. Výjimečná krása pro každou...

Kód: 129
Náhrdelník s říčními perlami s korálem
690 Kč

Ozdobte se jedinečným náhrdelníkem v podobě obruče z chirurgické oceli, na níž je zavěšen přívěsek z říčních perel, korálu a korálku z chirurgické oceli. Tento jedinečný moderní...

Kód: 138
Náhrdelník s říčními perlami na obruči
790 Kč

Představte si, že máte na sobě tento moderní okouzlující náhrdelník v podobě obruče z chirurgické oceli se zavěšenými říčními perlami na tyčkách z chirurgické oceli. Dopřejte si...

Kód: 135
Náhrdelník z říčních perel 5 mm
790 Kč

Elegantní náhrdelník z jemných říčních perel o velikosti 5 mm. Půvabný lesk perel a kvalitní zapínání z chirurgické oceli. Vytvořte neodolatelný vzhled s jemností perel.

Kód: 126
Náhrdelník z říčních perel 6 mm
790 Kč

Elegantní náhrdelník z jemných říčních perel o velikosti 6 mm. Půvabný lesk perel a kvalitní zapínání z chirurgické oceli. Vytvořte neodolatelný vzhled s jemností perel.  

Kód: 123
8 položek celkem
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 1000 Kč.
Zpět do obchodu