Náušnice z cibulákových střepů

Vítejte v naší exkluzivní kolekci náušnic, které spojují historii, eleganci a moderní design. Naše náušnice z cibulákových střepů jsou vyrobeny s precizností a láskou ke tradičnímu dubskému porcelánu. Každý kousek je jedinečný a nese v sobě ducha minulosti i krásu přírody.

Cibulákový střep s historií: Každá náušnice obsahuje cibulákový střep, který pochází z tradičního dubského porcelánu vytvářeného v Dubí u Teplic. Tyto střepy nesou v sobě bohatou historii a ruční řemeslnou zručnost.

Říční perly pro eleganci: Některé náušnice jsou zdobeny krásnými říčními perlami, které dodávají šperkům nádech luxusu a elegance. Každá perla byla pečlivě vybrána pro svůj jedinečný lesk a barvu.

Chirurgická ocel pro trvanlivost: Všechny naše náušnice mají základ z chirurgické oceli, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost proti alergiím. Můžete si být jisti, že vaše šperky budou krásné a trvanlivé.

Jedinečný styl pro každou příležitost: Naše náušnice jsou vhodné pro každý den i pro speciální události. Jsou to klenoty, které zdůrazní vaši osobnost a přidají nádech jedinečnosti do vašeho vzhledu.

Spojení historie a moderního designu: Naše náušnice jsou symbolem spojení minulosti, umění a moderního designu. Každý kousek vypráví svůj příběh a inspiruje k udržitelnosti a obnově tradičních řemeslných dovedností.

Vyberte si náušnice, které vás osloví, a staňte se nositelkou šperků s jedinečným příběhem. V naší kolekci náušnic z cibulákových střepů s chirurgickou ocelí a říčními perlami najdete šperky, které zaujmou každý pohled.

Cena

420520
1420520
Náušnice cibulákové střepy čtverce
420 Kč

Náušnice s cibulákovým střepem v lůžku z chirurgické oceli: Unikátní šperk s historií Naše náušnice s cibulákovým střepem představují spojení historie, umění a elegance. Každý...

Kód: 252
Náušnice z cibulákových střepů
420 Kč

Představte si náušnice, které nesou v sobě nejen krásu, ale i dávno zapomenuté příběhy. Naše náušnice z cibulákových střepů jsou šperkem, který vás zaujme nejen svým vzhledem,...

Kód: 219
Náušnice cibulákové střepy obdélníky
490 Kč

Náušnice s cibulákovým střepem v lůžku z chirurgické oceli: Unikátní šperk s historií Naše náušnice s cibulákovým střepem představují spojení historie, umění a elegance. Každý...

Kód: 255
Náušnice cibulákové střepy s hematitem
520 Kč

Ozvěny minulosti a přírodní krása spojeny v našich náušnicích s cibulákovým střepem a hematity! Naše náušnice představují jedinečné spojení historie, umění a přírodní krásy....

Kód: 261
4 položek celkem
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 1000 Kč. Nevztahuje se k digitálním produktům jako jsou dárkové poukazy.
Zpět do obchodu