Sněženky se stojánkem

Dekorace v podobě tří sněženek, které mají svůj dřevěný podstavec, a tudíž mohou stát tam, kde se vám budou líbit nejvíce. Stojánek na tři sněženky je ve velikosti cca 11x5x4,5 cm

Skladem (3 ks)
Kód: 388
1 560 Kč
Kategorie: Rostlinné motivy
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 1000 Kč. Nevztahuje se k digitálním produktům jako jsou dárkové poukazy.

S příchodem jara ožívá naše kolekce neodolatelných sněženek vyrobených s láskou a mistrovstvím pomocí tradiční tiffany techniky. Každá sněženka je jako posel jara, který přináší do vašeho domova nový dech čerstvého života a radosti.

Každý detail je pečlivě zpracován, aby zdůraznil krásu sněženky a přinesl do vašeho interiéru nádech jarního šarmu a elegance. Dřevěný stojánek dodává jedinečný dotek přírodního kouzla a zajišťuje stabilní základ pro prezentaci této nádherné dekorace.

Naše tiffany skleněné sněženky nejenže ozdobí váš domov, ale také rozjasní den vašim blízkým jako originální dárek plný lásky a radosti. Každý kousek je ručně vyráběn s pečlivostí a vášní, aby přinesl do vašeho domova kousek uměleckého mistrovství.

Přivítejte jaro s elegancí a šarmem našich tiffany skleněných sněženek a dopřejte si kousek jarního kouzla do svého života!

Vitráže tiffany - zabýváme se výrobou vitráží tiffany technikou a tvorbou klasických i picassiette mozaiek. V našem portfoliu naleznete jak drobné vitrážky, tak tvoříme i stolní nebo podlahové lampy. V oblasti mozaiek se věnujeme především výrobě dekoračních obrazů, podnosů a stolků. Pořádáme kurzy tiffany techniky a tvorby mozaiky. Více informací o firmě naleznete na našich webových stránkách www.vitrazetiffany.cz

Zpět do obchodu