Sněženky bez stojánku

Krásná dekorace v podobě drobných skleněných sněženek vyrobených tiffany technikou. Tyto sněženky můžete zakoupit volně bez stojánku. Můžete je zapíchnout do květináče a mít je tak stále na očích. Velikost sněženky je cca 17 cm. 

Skladem (10 ks)
Kód: 391
490 Kč
Kategorie: Rostlinné motivy
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 1000 Kč. Nevztahuje se k digitálním produktům jako jsou dárkové poukazy.

S příchodem jara ožívá naše kolekce neodolatelných sněženek vyrobených s láskou a mistrovstvím pomocí tradiční tiffany techniky. Každá sněženka je jako posel jara, který přináší do vašeho domova nový dech čerstvého života a radosti.

Každý detail je pečlivě zpracován, aby zdůraznil krásu sněženky a přinesl do vašeho interiéru nádech jarního šarmu a elegance. 

Naše tiffany skleněné sněženky nejenže ozdobí váš domov, ale také rozjasní den vašim blízkým jako originální dárek plný lásky a radosti. Každý kousek je ručně vyráběn s pečlivostí a vášní, aby přinesl do vašeho domova kousek uměleckého mistrovství.

Přivítejte jaro s elegancí a šarmem našich tiffany skleněných sněženek a dopřejte si kousek jarního kouzla do svého života!

Vitráže tiffany - zabýváme se výrobou vitráží tiffany technikou a tvorbou klasických i picassiette mozaiek. V našem portfoliu naleznete jak drobné vitrážky, tak tvoříme i stolní nebo podlahové lampy. V oblasti mozaiek se věnujeme především výrobě dekoračních obrazů, podnosů a stolků. Pořádáme kurzy tiffany techniky a tvorby mozaiky. Více informací o firmě naleznete na našich webových stránkách www.vitrazetiffany.cz

Zpět do obchodu