Náhrdelník z cibulákového porcelánu a chirurgické oceli

Skladem (1 ks)
Kód: 195
520 Kč
Kategorie: Náhrdelníky
Rozměr přívěsku: 3,2x2,3 cm
Délka řetízku: 45 cm
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 1000 Kč. Nevztahuje se k digitálním produktům jako jsou dárkové poukazy.

Představte si možnost nosit na krku kousek historie, kousek modrého cibulákového porcelánu vytvořeného tradičním způsobem v Dubí u Teplic. Naše klenoty využívají střep cibuláku, který je upcyklován z rozbitých kousků talířů, čímž získává druhý život a stává se středem pozornosti.

Každý střep cibulky nese v sobě historii a tradiční řemeslné dovednosti. To, co bylo považováno za rozbitý odpad, nyní září ve vašem šperku jako symbol obnovy a krásy tradičního dubského porcelánu.

Tento unikátní střep cibulky spojujeme s lůžkem z kvalitní chirurgické oceli, která zajišťuje dlouhou životnost a dodává náhrdelníku moderní a luxusní vzhled.

Elegantní styl: Tento náhrdelník ve tvaru čtverce je vhodný pro každou příležitost. Buďte hrdi na nošení tohoto originálního kousku, který zdůrazňuje vaši jedinečnost.

Dárek, který inspiruje: Náhrdelník z cibulákového střepu je nejen krásným darem, ale také inspirací pro udržitelnost a obnovu tradičních řemeslných dovedností.

Nechte se okouzlit tímto jedinečným spojením historie, umění a moderní elegance. Objednejte si ho hned teď a buďte hrdi na nošení šperku, který má skutečný příběh!

Jmenuji se Lenka Kinzlová a jsem tvůrkyní šperků plných kreativity a originality. Mé šperky kombinují vynikající kvalitu chirurgické  oceli s krásou říčních perel, vzácných minerálů a unikátních cibulákových střepů. Každý kousek je ručně vytvořen s precizností a láskou k detailům. Do každého šperku dávám kus svého uměleckého srdce. Objevte šperky, které vás nadchnou a vyjádří váš osobní styl.           

                                                                                          Lenka Kinzlová

Zpět do obchodu