Náhrdelník s říční perlou

Oživte svůj šperkový repertoár s naším exkluzivním náhrdelníkem s velkou říční perlou. Tato výrazná perlou středového umístění dodává náhrdelníku neopakovatelný šarm a jedinečnost.

Skladem (1 ks)
Kód: 339
620 Kč
Kategorie: Náhrdelníky
Délka řetízku: 50 cm
Délka přívěsku: 4,5 cm
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 1000 Kč. Nevztahuje se k digitálním produktům jako jsou dárkové poukazy.

Elegance říční perly: Náhrdelník s velkou perlou

Oživte svůj šperkový repertoár s naším exkluzivním náhrdelníkem s velkou říční perlou. Tato výrazná perlou středového umístění dodává náhrdelníku neopakovatelný šarm a jedinečnost.

Přírodní krása v jednom klenotu

Naše velká říční perla je pečlivě vybrána pro svou barvu, tvar a lesk, což z ní činí přírodní umělecké dílo. Každá perla nese v sobě jedinečnost přírodního světa, což dělá tento náhrdelník výjimečným.

Moderní design pro každodenní eleganci

Návrh náhrdelníku kombinuje moderní estetiku s klasickým kouzlem říčních perel. Lehký a pohodlný na nošení, přináší do vašeho každodenního života špetku elegance.

Kvalitní materiály pro trvanlivost

Řetízek a průvleky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují trvanlivost a nízkou údržbu. Chirurgická ocel dodává náhrdelníku odolnost a lesk.

Výrazný prvek pro vaše stylizace

Náš náhrdelník s velkou říční perlou je výrazem individuality a vkusu. Přidejte tento výrazný prvek do svých stylizací a buďte středem pozornosti.

Objevte jedinečnost velké říční perly v našem náhrdelníku. Objednejte si ho dnes a přidejte do svého šperkového arzenálu krásu přírodní elegance.

Jmenuji se Lenka Kinzlová a jsem tvůrkyní šperků plných kreativity a originality. Mé šperky kombinují vynikající kvalitu chirurgické  oceli s krásou říčních perel, vzácných minerálů a unikátních cibulákových střepů. Každý kousek je ručně vytvořen s precizností a láskou k detailům. Do každého šperku dávám kus svého uměleckého srdce. Objevte šperky, které vás nadchnou a vyjádří váš osobní styl.           

                                                                                          Lenka Kinzlová

Zpět do obchodu